




1 869 ₴
Стрем'янка алюмінієва 5 ступенів Intertool LT-1005
Стрем'янка алюмінієва 5 ступенів Intertool LT-1005. Висота до платформи 1065 мм Виконана з високоміцного алюмінієвого профілю. Має 5 нековзних рифлених щаблів і майданчик, зручний поручень. Витримує навантаження до 150 кг, важить 4,3 кг. На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні. Дуже зручна і компактна.
Технічні характеристики:
Профіль алюмінієвий прямокутний
Кількість ступенів 5 од
Висота до платформи 1065 мм
Максимальне навантаження 150 кг
Вага 4,350 кг
Об'єм 0,000049 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 4.3 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Побутова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 1065 мм |