
2 399 ₴
Стремянка алюмінієва на 6 ступенів Intertool LT-1006. Висота до платформи 1280 мм Виконана з високоміцного алюмінієвого профілю. Має 6 ступенів і майданчик з рифленою поверхнею, зручний поручень. Витримує навантаження до 150 кг, важить 5 кг На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні. Дуже зручна і компактна.
Технічні характеристики:
Профіль - алюмінієвий прямокутний
Кількість ступенів - 6 од
Висота до платформи - 1280 мм
Максимальне навантаження - 150 кг
Вага - 5,000 кг
Об'єм - 0,000007 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 6 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Побутова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 1280 мм |