


26 390 ₴
Відцентровий Насос свердловинний 380В 7.5 кВт H 201(110)м Q 270(200)л/хв Ø102мм AQUATICA (DONGYIN) (7771783)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Насосна частина:
Електродвигун:
Купити відцентровий насос свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7771783 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Час безперервної роботи, год | S1 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 2 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Діаметр, мм | 102 мм |
| Довжина кабелю, м | 3.5 |
| Довжина, мм | 3020 мм |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість фаз | Трифазний |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Максимальний діаметр свердловини, мм | 150 |
| Маса, кг | 41.8 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Потужність двигуна приводу, к.с. | 10.0 л.с. |
| Потужність, Вт | 7500 Вт |
| Напор max, м | 157 |
| Напор min, м | 75 |
| Напруга, В | 380 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 200 |
| Номінальна сила струму, I (А) | Y15.0 |
| Номінальний напір, м | 110 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особливості | Укомплектований пультом керування |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 0.25% |
| Продуктивність max, л/хв | 240 |
| Продуктивність min, л/хв | 120 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, оливний наповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 102 мм |