







774 ₴
Ніж розкладний 116мм (рукоятка композит G10) Sigma (4375761) призначений для постійного носіння і експлуатації. Як і будь-який ніж, в першу чергу є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань.
Модель вдало поєднує в собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення. Добре продуманий, а кожна деталь ідеально виконана і підігнана під інші. Ніж має такі габарити та характеристики клинка, обуха і фіксатора, які допустимі для вільного носіння і застосування. Він не входить в групу холодної зброї, до якої застосовуються законодавчі обмеження використання.
Особливості його форми, конструкції замка і рукояті забезпечать зручну і безпечну експлуатацію.
Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, порадує на відпочинку, буде готовий прийти на виручку, а в скрутну хвилину продемонструє міцність і надійність.
Купити ніж розкладний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4375761 |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Марка стали | 7Cr17MoV |
| Маса брутто, кг | 0.156 кг |
| Матеріал корпусу | Високоякісний композитний матеріал G10 |
| Особливості | Замок системи «Liner-lock» |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердість | 56-58 HRC |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
| Ширина леза, мм | 35 |