







5 998 ₴
Компресор двоциліндровий безмасляний 1.1 кВт 154л/хв 8бар 30л Sigma (TR7042531) призначений для нагнітання стисненого повітря з подальшою його подачею під тиском в різні типи пневмоінструменту. Дана модель компресора працює без масла, тому не вимагає технічного обслуговування, контролю та доливці масла. Відрізняється чистим повітрям, яке не містить будь-яких домішок. Колеса забезпечують стійке положення на поверхні, а гумова подушечка знижує рівень вібрації.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TR7042531 |
| Висота, мм | 600 |
| Максимально допустимий тиск, бар | 8 |
| Максимальна кількість обертів, об/хв | 1450 |
| Маса брутто, кг | 21 кг |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напруга, В | 220 |
| Об'єм ресивера, л | 30 л |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Знят із виробництва | Да |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
| Рівень шуму, дБ | 49 |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 250 мм |