

5 670 ₴
Насос з нижнім забором води 0.75 кВт H 53(39)м Q 100(66)л/хв Ø100мм+поплавок DONGYIN (777364) призначений для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Насоси з нижнім забором води спроектовані таким чином, що перекачується рідина проходить між статором електродвигуна і зовнішнім корпусом насоса, таким чином відбувається інтенсивне охолодження двигуна, що дозволяє цим насосів працювати в колодязях, резервуарах і відкритих водоймах.
Насоси серії SNM обладнані поплавковим вимикачем, завдяки чому Ваш насос буде надійно захищений від "сухого ходу", а при водовідведенні можна повністю автоматизувати роботу насоса.
Купити насос з нижнім забором води DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Глибина до дзеркала води | 50 м |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 777364 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Висота упаковки, мм | 150 |
| Висота, мм | 690 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 мм |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Довжина упаковки, мм | 700 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 50 м |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Маса брутто, кг | 11.5 |
| Маса нетто, кг | 11.3 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 5.3 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів у виваженому стані (піска, глини, вапна тощо) не більш ніж 0.25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна приводу | Асинхронний, маслонаполненный, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 100 |
| Ширина, мм | 100 мм |