

5 511 ₴
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачання з свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Купити відцентровий насос свердловинний DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Глибина до дзеркала води | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 778105 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Висота упаковки, мм | 110 |
| Висота, мм | 1480 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 93 до 110 мм |
| Діаметр, мм | 80 мм |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Довжина упаковки, мм | 1500 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 60 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Маса брутто, кг | 14 кг |
| Маса нетто, кг | 13.59 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напруга, В | 220-240 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 5.9 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів у зваженому стані (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, оливний наповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 90 |
| Ширина, мм | 93 мм |