

8 646 ₴
Насос відцентровий 1.8 кВт H 197(152)м Q 55(35)л/хв Ø102мм 20м кабелю mid AQUATICA (778448)
Галузь застосування
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами (керуючі реле, контролери тиску).
Насосна частина
Електродвигун
Умови застосування
Купити відцентровий насос DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину представлять Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Глибина до дзеркала води | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 778448 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Висота упаковки, мм | 200 |
| Висота, мм | 1428 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр, мм | 102 мм |
| Довжина кабелю, м | 20 |
| Довжина упаковки, мм | 1470 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 60 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Маса брутто, кг | 23.2 кг |
| Маса нетто, кг | 22.11 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Напруга, В | 220-240 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 10.5 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів у зваженому стані (піска, глини, вапна тощо): не більш ніж 25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, оливний наповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 100 |
| Ширина, мм | 94 мм |