





2 789 ₴
Стремянка алюмінієва на 7 сходинок Intertool LT-1007. Висота до платформи 1500 мм. Виконана з високоміцного алюмінієвого профілю. Має 7 ступенів і майданчик з рифленою поверхнею, зручний поручень.Витримує навантаження до 150 кг, важить 5,6 кг. На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні. Дуже зручна і компактна.
Технічні характеристики:
Профіль - алюмінієвий прямокутний
Кількість ступенів - 7 од
Висота до платформи - 1500 мм
Максимальне навантаження - 150 кг
Вага - 5,600 кг
Об'єм - 0,000032 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.6 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 7 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Побутова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 1500 мм |