





2 974 ₴
Стрем'янка алюмінієва 8 ступенів Intertool LT-1008
Стрем'янка алюмінієва 8 ступенів Intertool LT-1008.Висота до платформи 1720 мм Виконана з високоміцного алюмінієвого профілю. Має 8 ступенів і майданчик з рифленою поверхнею, зручний поручень. Витримує навантаження до 150 кг, важить 6,3 кг На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні Дуже зручна і компактна.
Технічні характеристики:
Профіль - алюмінієвий прямокутний
Кількість ступенів - 8 од
Висота до платформи - 1720 мм
Максимальне навантаження - 150 кг
Вага - 6,300 кг
Об'єм - 0,000065 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 6.3 кг |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 8 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Побутова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи | 1720 мм |