
1 869 ₴
Приставна драбина алюмінієва 10 ступенів Intertool LT-0110
Приставна драбина алюмінієва на10 ступенів Intertool LT-0110. Виготовлена з високоміцного екструдованого алюмінієвого профілю ,відповідає всім європейським стандартам. Має 10 ступенів з рифленою поверхнею, шириною 280 мм. На ніжках встановлені пластикові заглушки, які запобігають ковзанню і дряпання поверхні. Вага 4,2 кг, висота 2840 мм. Максимальне навантаження 150 кг
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 4.2 кг |
| Кількість ступенів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип сходів | Приставні |
| Ширина сходів | 0.38 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2840 |
| Ширина щаблі | 280 мм |