









7 125 ₴
Польський бренд Yato популярний на ринку завдяки своїм ручним та електроінструментів. Під цією маркою продаються набори інструментів, дрилі, плиткорізи, паяльники, пуско-зарядні пристрої, електролобзики, багатофункціональний інструмент і багато іншого.
Владеет торговой маркой компания Toya, которой также принадлежат такие популярные бренды, как Sthor, Vorel, Power Up и другие. Основана компания была в 1999 во Вроцлаве. Расширяя свое международное присутствие, компания открыла свои филиалы в Румынии в 2003 году и в Шанхае в 2008 году. Сейчас в компании задействовано порядка 350 сотрудников. Своей популярности Toya удалось достичь во многом благодаря качеству послепродажного обслуживания и наличию специальных программ для покупателей, позволяющих приобретать комплексные решения и докупать впоследствии необходимые позиции.
Інструменти Yato призначені в основному для професійного використання при ремонті автомобілів, будівництві та садових роботах. Вони виготовляються з високоміцних матеріалів, в основному з високоякісної сталі і мають вражаючі робочі характеристики, що дозволяє використовувати їх у промислових умовах. Асортимент бренду постійно поповнюється новими рішеннями і становить вже понад 9 000 позицій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 420 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17 |
| EAN | 5906083091018 |
| Артикул | YT-09101 |
| Кількість (шт) | 3 |
| Кількість в ящику | 4 |
| Максимальне навантаження [кг] | 45 |
| Розмір (см) | 52x32x72 |