





26 925 ₴/набір
Польський бренд Yato популярний на ринку завдяки своїм ручним та електроінструментів. Під цією маркою продаються набори інструментів, дрилі, плиткорізи, паяльники, пуско-зарядні пристрої, електролобзики, багатофункціональний інструмент і багато іншого.
Володіє торговою маркою компанія Toya, якій також належать такі популярні бренди, як Sthor, Vorel, Power Up і інші. Компанія була заснована в 1999 у Вроцлаві. Розширюючи свою міжнародну присутність, компанія відкрила свої філії в Румунії в 2003 році і в Шанхаї в 2008 році. Зараз в компанії задіяно близько 350 співробітників. Своєї популярності Toya вдалося досягти багато в чому завдяки якості післяпродажного обслуговування і наявності спеціальних програм для покупців, що дозволяють купувати комплексні рішення і докуповувати згодом необхідні позиції.
Інструменти Yato призначені в основному для професійного використання при ремонті автомобілів, будівництві та садових роботах. Вони виготовляються з високоміцних матеріалів, в основному з високоякісної сталі і мають вражаючі робочі характеристики, що дозволяє використовувати їх у промислових умовах. Асортимент бренду постійно поповнюється новими рішеннями і становить вже понад 9 000 позицій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 765 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Висота | 975 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 35 кг |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталевий лист |
| Артикул | YT-55300 |
| Кількість (шт) | 177 |
| Кількість в ящику | 6 |
| Розмір (см) | 97,5 x 76,5 x 46,5 |