

4 249 ₴
Драбина алюмінієва 2-х секційна універсальна розкладна 2*10 ступенів Intertool LT-0210
Драбина алюмінієва 2-х секційна універсальна розкладна . Виготовлена з високоякісного алюмінієвого профілю. Має дві секції, кожна з яких оснащена 10 сходами шириною шириною 280 мм. Висота драбини в розкладеному вигляді 4810 мм, в складеному 2846 мм. На ніжках встановлені антиковзні двокомпонентні опорні заглушки. Унікальність даної моделі в тому, що дозволяє її використовувати і як драбину, і як приставні сходи. Витримує навантаження до 150 кг.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота драбини | 4.81 м |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ступенів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Ширина сходів | 0.47 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в розкладеному вигляді | 4810 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |