

2 452 ₴
Домкрат пляшковий 20т з клапаном (240-460 мм) Forsage F-T92004 (Код:9612)
Гідравлічний пляшковий домкрат застосовується для швидкого підняття вантажів вагою до 20 т на висоту 235-445 мм. Оптимальний для автомобілів із великим кліренсом. Домкрат буде корисним автолюбителям та професіоналам для ремонту транспортного засобу.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Висота підйому | 450 мм |
| Висота підхоплення | 240 мм |
| Власна вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |