


214 586 ₴
Фугувальний верстат Powermatic PJ-1285.
Дана модель верстата з шириною обробки 12 дюймів (300 мм) комплектується стандартним ножовим валом з прямими лезами. Є можливість переобладнати для роботи з валом helical. У цьому випадку використовуються двосторонні ножі прямокутної форми. Так як твердосплавні ножі сегменти helical жорстко зафіксовані, для встановлення їх виступання передбачено регулювання висоти приймального столу. Для цього тесть настроювані кінцеві упори, важіль підйому/ опускання і маховик фіксації.
Верстат укомплектований масивною і жорсткою конструкцією з потужними литими чавунними деталями, а саме столи, фугувальний упор, елементи рами і точними зручними регулювань.
Є можливість регулювання глибини стругання і фугувального упору. Так само є зсувне огорожу ножового вала.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - PJ-1285
Артикул (400 В) - 1791249-UA
Споживана (вихідна) потужність - 3,5 (2,2) кВт
Частота обертання строгального валу - 5000 об/хв
Діаметр строгального валу - 96 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 300х30х3,0 мм
Кількість ножів - 3
Максимальна ширина заготовки - 300 мм
Глибина стругання за один прохід - 0-3,0 мм
Розміри столу фугування (ДхШ) - 2130х300 мм
Розміри фугувального упору (ДхВ) - 1200х130 мм
Кут нахилу фугувального упору -45°-0-45°
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 2130х720х990 мм
Вага - 346 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 3.5 кВт |
| Тип верстата | Фугувальний |
| ЧПУ | Ні |
| Ширина заготовки | 300 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 346 кг |
| Висота | 990 мм |
| Довжина | 2130 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 96 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |