
337 656 ₴
Фугувальний верстат Powermatic з ножовим валом «helical» PJ-1285 HH.
Дана модель верстата з шириною обробки 12 дюймів (300 мм) спочатку укомплектований ножовим валом helical з двосторонніми твердосплавними ножами прямокутної форми. Так як твердосплавні ножі сегменти helical жорстко зафіксовані, для встановлення їх виступання передбачено регулювання висоти приймального столу. Для цього тесть настроювані кінцеві упори, важіль підйому/ опускання і маховик фіксації.
Верстат укомплектований масивною і жорсткою конструкцією з потужними литими чавунними деталями, а саме столи, фугувальний упор, елементи рами і точними зручними регулювань.
Є можливість регулювання глибини стругання і фугувального упору. Так само є зсувне огорожу ножового вала.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - PJ-1285 HH
Артикул (400 В) - 1791308-RUHH
Споживана (вихідна) потужність - 3,5 (2,2) кВт
Частота обертання строгального валу - 5000 об/хв
Діаметр строгального валу - 96 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 30х12х1,5 мм
Кількість ножів - 42
Максимальна ширина заготовки - 300 мм
Глибина стругання за один прохід - 0-3,0 мм
Розміри столу фугування (ДхШ) - 2130х300 мм
Розміри фугувального упору (ДхВ) - 1200х130 мм
Кут нахилу фугувального упору -45°-0-45°
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 2130х720х990 мм
Вага - 346 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 3.5 кВт |
| Тип верстата | Фугувальний |
| Ширина заготовки | 300 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 346 кг |
| Висота | 990 мм |
| Довжина | 2130 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 96 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 42 шт. |