
433 247 ₴
Фугувальний верстат Powermatic з ножовим валом «helical» PJ-1696 HH.
Дана модель укомплектована потужним трифазним двигуном і призначений для використання в майстернях і в промислових цехах. Верстат укомплектований масивною і жорсткою конструкцією з потужними литими чавунними деталями, а саме столи, фугувальний упор, елементи рами і точними зручними регулювань. Дана модифікація штатно укомплектована ножовим валом helical, який перевершує класичний за всіма параметрами: 57 твердосплавних лез розміром 30 х 12 мм розташовані в декілька рядів по спіралі, завдяки чому заходять в деревину послідовно і під кутом.
Є можливість регулювання глибини стругання і фугувального упору. Так само є зсувне огорожу ножового вала.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - PJ-1696 HH
Артикул (400 В) - 1791283-RUHH
Споживана (вихідна) потужність - 7,3 (5,6) кВт
Частота обертання строгального валу - 5000 об/хв
Діаметр строгального валу - 101 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 30х12х1,5 мм
Кількість ножів - 57
Максимальна ширина заготовки - 400 мм
Глибина стругання за один прохід - 0-3,0 мм
Розміри столу фугування (ДхШ) - 2438х406 мм
Розміри фугувального упору (ДхВ) - 1200х133 мм
Кут нахилу фугувального упору -45°-0-45°
Діаметр витяжного патрубка - 152 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 2440х1170х1092 мм
Вага - 582 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 73 кВт |
| Тип верстата | Фугувальний |
| ЧПУ | Ні |
| Ширина заготовки | 400 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 582 кг |
| Висота | 1092 мм |
| Довжина | 2440 мм |
| Ширина | 1170 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 101 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 57 шт. |