






95 026 ₴
Фуговально-рейсмусовий верстат (400 В) JPT-260.
Дана модель має литі чавунні столи й асинхронний двигун. Це дозволяє виконувати роботи з високою точністю, продуктивністю і професіоналізмом. Переналагодження приладу виконується легко і за короткий час, а фугування і рейсмусование проводиться за звичайним алгоритмом. Верхній фугувальний модуль є відкидним і поєднує в собі механізм регулювання глибини стругання і два столи. При відкиданні модуля попередні налаштування не збиваються. Кожух стружкоудаления перевертається.
Верстат має компактні розміри, тому підходить для невеликих приміщень.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JPT-260
Артикул (400 В) - 10000289T
Споживана (вихідна) потужність - 2,6 (1,7) кВт
Частота обертання строгального валу - 5300 об/хв
Діаметр строгального валу - 70 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 260 х 25 х 3,0 мм
Кількість ножів - 3
Максимальна ширина заготовки - 256 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1120 x 700 x 1000 мм
Вага - 170 кг
Фугування:
Глибина стругання за один прохід - 0-3,0 мм
Розміри столу фугування (ДхШ) - 1120 х 260 мм
Розміри фугувального упору (ДхВ) - 900 х 110 мм
Кут нахилу паралельного упору - 0-45°
Рейсмусование:
Швидкість подачі 5,5 м/хв
Максимальна висота заготовки - 225 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід - 3,5 мм
максимальна глибина стругання за один прохід по всій ширині - 1,5 мм
Мінімальна довжина заготовки - 150 мм
Довжина рейсмусового столу - 540 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 5300 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 2.6 кВт |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Ширина заготовки | 256 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 170 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 70 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |