





106 284 ₴
Фуговально-рейсмусовий верстат (230 В) JPT-310.
Данный станок является достойным конкурентом высокопрофессиональной технике. Он предназначен для фугования и строгания в предварительно заданные размеры в профессиональных условиях специалистами цехов и мастерских заготовок из древесины шириной до 307 мм, высотой свыше 75 мм.
Станок работает от сети переменного тока напряжением 220 или 380 В частотой 50 Гц.
Длинные и надежные столы изготовлены из чугуна, что дает возможность работать с деталями длиной до 3 метров. Фуговальный упор изготовлен из алюминиевого профиля.
На верхньому столі виробляють фугування або стругання під кутом з використанням паралельного упору, який регулюється в діапазоні від 0 до 45°. Максимальна величина знімання матеріалу 3 мм.
Для рейсмусовання (калібрування деталей по товщині) призначений нижній стіл і пристрій автоподачі заготовок. В цьому випадку максимальна глибина стругання за один прохід становить 4,5 мм.
Перехід від однієї операції до іншої ( фугування до рейсмусовання) досить простий. Для цього необхідно підняти верхній модуль, що складається з рами і столів, і перевстановити кожух. При цьому зберігаються попередні налаштування. Конструкція верстата має великі переваги в роботі і обслуговуванні, ніж в інших аналогічних верстатах. Для заміни строгального валу на helical, пластини якого неможливо врегулювати на висоті -передбачено ексцентриковий регулювання.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JPT-310
Артикул (230 В) - 10000290M
Споживана (вихідна) потужність - 3,5 (2,2) кВт
Частота обертання строгального валу - 5500 об/хв
Діаметр строгального валу - 70 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) - 310 х 25 х 3,0 мм
Кількість ножів - 3
Максимальна ширина заготовки - 307 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1410 x 750 x 1000 мм
Вага - 230 кг
Фугування
Глибина стругання за один прохід - 0-3,0 мм
Розміри столу фугування (ДхШ) - 1400 x 305 мм
Розміри фугувального упору (ДхВ) - 1100 x 150 мм
Кут нахилу паралельного упору - 0-45°
Рейсмусование
Швидкість подачі - 7 м/хв
Максимальна висота заготовки - 225 мм
Максимальна глибина стругання за один прохід - 3,5 мм
максимальна глибина стругання за один прохід по всій ширині - 1,5 мм
Мінімальна довжина заготовки - 150 мм
Довжина рейсмусового столу - 540 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Споживана потужність | 3.5 кВт |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| ЧПУ | Ні |
| Ширина заготовки | 307 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 230 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1410 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 70 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |