
101 231 ₴
Фрезерний верстат (400 В) JWS-34KX.
Настільний фрезерний верстат JET JWS-34KX – високопродуктивне і функціональний пристрій, який так само може використовуватися в професійній практиці. Верстат оснащений потужним електродвигуном, який дозволяє працювати з твердими породами дерева і при досить високій швидкості (має 4 швидкості обертання шпинделя 1700 / 3500 / 6000 / 8000 оборотів в хвилину). Цей фрезерний верстат здатний виконувати ряд шліфувальних операцій. Спеціально для цього доступним є шпиндель з набором втулок під абразивні гільзи діаметром 25-100 мм Основне їх призначення - доведення кантів.
Для здійснення фрезерування під певним кутом у верстаті є упор з транспортирной шкалою і рухливий чавунний стіл невеликого розміру з притиском заготовки і упором, які можна переміщати уздовж Т-образного паза, присутнього в робочому столі.
У комплектацію входить шпиндель розміром 30 мм, але при необхідності можна окремо купити шпиндель розміром 32 мм. Також є варіант встановити цангові затискачі для роботи з кінцевими фрезами замість шпинделя.
Серед особливостей даного верстата потрібно відзначити:
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JWS-34KX
Артикул (400 В) - 708502KXT
Споживана (вихідна) потужність - 2,9 (2,3) кВт
Частота обертання шпинделя на холостому ходу - 1700, 3500, 6000 і 8000 об/хв
Діаметр шпинделя - 30 мм
Хід шпинделя (підйом) - 80 мм
Розміри робочого столу (ДхШ) - 635 х 650 мм
Діаметр отвору столу - 160 мм
Максимальний діаметр фрези - 180 мм
Максимальна висота фрези над столом - 120 мм
Діаметр цангового затиску - 8 і 12 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 635 х 640 х 990 мм
Вага - 145 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Оброблюваний матеріал | дерево |
| Споживана потужність | 2.9 кВт |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по дереву |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 145 кг |
| Висота | 990 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 635 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 30 мм |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Ширина столу | 60 мм |