
103 583 ₴
Фрезерний верстат (230 В) JWS-35X.
Дана модель верстата можна використовувати як в приватній майстерні, так і на виробництві. Має широку сферу застосування завдяки конструкції зі знімним шпинделем. Стандартна комплектація включає два цангових затиску для кінцевих фрез розміром 8 і 12 мм, доступні також розміром ½ і ¼ дюйма, а у стандартну комплектацію робочого столу входить Т-подібний паз для установки рухомого упору. При необхідності можна придбати рухомий стіл. Фрезерний упор має вдосконалену конструкцію з збільшеними накладками з алюмінієвого профілю. Для регулювання його зрушують цілком, послабивши два фіксатора. Гвинтовий механізм з міліметровою шкалою дозволяє окремо налаштовувати положення задньої накладки. В якості верхніх притисків заготовки використовуються пластикові «гребінки».
ОСОБЛИВОСТІ:
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JWS-35X
Артикул (230 В) - 708323M-UA
Споживана (вихідна) потужність - 2,9 (2,3) кВт
Частота обертання шпинделя на холостому ходу - 4000, 6000, 8000 і 10000 об/хв
Діаметр шпинделя - 30 мм
Хід шпинделя (підйом) - 100 мм
Розміри робочого столу (ДхШ) - 820 х 680 мм
Діаметр отвору столу - 160 мм
Максимальний діаметр фрези - 180 мм
Максимальна висота фрези над столом - 120 мм
Діаметр цангового затиску - 8 і 12 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 820 х 720 х 1080 мм
Вага - 210 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Оброблюваний матеріал | дерево |
| Споживана потужність | 2.9 кВт |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по дереву |
| Хід шпинделя | 100 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 210 кг |
| Висота | 1080 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 820 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 30 мм |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Ширина столу | 680 мм |