


7 358 ₴
Стрічкопильний верстат JWBS-8-M.
Компактний стрічкопильний верстат, який підходить для домашнього використання. Не дивлячись на це, верстат включає всі стандартні функції стрічкової пилки. Призначений для якісного і точного розпилювання заготовок з деревини. Для зручної та якісної роботи є все необхідне. Перевага верстата полягає в його невеликих габаритах, однак розміри столу дозволяють проводити пиляння об'ємних заготовок. Для поздовжнього пиляння є лінійка, яка забезпечує повне збіг розмірів деталі.
Ведучий шків діаметром 210 мм встановлений прямо на вал двигуна, який забезпечує швидкість обертання 1420 оборотів в хвилину і понижуючий редуктор не потрібно. Напрямні полотна виготовлені у вигляді циліндричних штифтів, які утримують стрічку своїми торцями. Подовжню опору забезпечує ролик з шарикопідшипником. Весь верхній вузол опускається і піднімається в залежності від товщини заготовки; аналогічно влаштований нижній вузол нерухомо закріплений під робочим столом.
Для виконання робіт по розпилюванню по прямой верстата укомплектований паралельним упором. Він фіксується на отбортовке столу і переміщується уздовж краю вліво або вправо. Для зручності установки передбачено міліметрова шкала з початком відліку в площині різання.
ОСОБЛИВОСТІ:
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JWBS-8-M
Артикул (230 В) - 10000480M
Споживана (вихідна) потужність - 0,25 (0,18) кВт
Швидкість руху пильного полотна - 900 м/хв
Довжина пильного полотна - 1400 мм
Ширина пильного полотна - 3-8 мм
Діаметр шківів - 210 мм
Кут нахилу робочого столу - 0-45º
Максимальна висота заготовки - 80 мм
Максимальна ширина заготовки (просвіт до рами) - 205 мм
Розміри робочого столу (ДхШ) - 305х305 мм
Діаметр витяжного патрубка - 35 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 405х440х690 мм
Вага - 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 35 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 1420 об/хв |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 690 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові параметри | |
| Товщина заготовки | 80 мм |
| Ширина заготовки | 205 мм |