


9 698 ₴
Стрічкопильний верстат JWBS-9X.
Компактний стрічкопильний верстат, який підходить для домашнього використання. Не дивлячись на це, верстат включає всі стандартні функції стрічкової пилки. Призначений для якісного і точного розпилювання заготовок з деревини. Дана модель верстата розрахована на роботу з заготівками завтовшки в 10-30 мм, але при необхідності можлива обробка деревини товщиною до 80 мм Верстат оснащений робочим столом квадратної форми, його розміри становлять 300x300 мм, стіл може повертатися на будь-який кут в межах від 0 до 45 градусів. Для освітлення робочої зони в темних умовах передбачена лампа.
Верстат має два кінця: паралельний і пересувний кутовий. Обидва з них використовуються для здійснення прямолінійного розпилювання. Паралельний використовується для роботи з довгими заготовками, а кутовий застосовується для торцювання.
ОСОБЛИВОСТІ:
Технічні характеристики:
Модель - JWBS-9X
Артикул (230 В) - 10000860M
Споживана потужність - 0,35 кВт
Швидкість руху пильного полотна - 660 м/хв
Довжина пильного полотна - 1575 мм
Ширина пильного полотна - 3-10 мм
Діаметр шківів - 240 мм
Кут нахилу робочого столу - 0-45°
Максимальна висота заготовки - 80 мм
Максимальна ширина заготовки(просвіт до рами) - 230 мм
Розміри робочого стола - 300 х 300 мм
Діаметр витяжного патрубка - 53 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 500 х 520 х 740 мм
Вага - 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 53 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна швидкість подачі | 660 м/хв |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Тип верстата | Стрічковий |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |