



34 590 ₴
Лобзиковий верстат JWSS-22B.
Призначений для деревообробки деревини і щільного пластового матеріалу. Широкий спектр операцій дозволяє використовувати верстат в столярних майстернях, фабриках і в невеликих меблевих майстерень. Особливістю цього верстата є те, що в ньому є можливість відрегулювати частоту ходу пильного полотна. Це дозволяє виконувати різні роботи з особливою точністю. Завдяки універсальному кріпленню з лобзиковым станком можна використовувати різні пильні полотна, навіть з штифтовим кріпленням. В залежності від необхідності можна виставити полотно в двох варіантах, уздовж або поперек осі верстата.
Робочий стіл виконаний з чавуну і забезпечує точну роботу без вібрацій. Для виконання розпилів під кутом до поверхні нахиляють «раму» з натягнутим пиляльним полотном. Регулювання нахилу проводиться зубчастим механізмом з приводом від обертової рукоятки. Він симетричний і забезпечує поворот як ліворуч, так і праворуч.
ОСОБЛИВОСТІ:
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JWSS-22B
Артикул (230 В) - 727200BM
Споживана (вихідна) потужність - 300 (50) Вт
Частота ходів пилки - 400-1550 хід/хв
Хід пилки - 19 мм
Довжина пильного полотна - 130 мм
Кут нахилу пильного полотна - -45º-0-45º
Максимальна ширина заготовки (просвіт до рами) - 565 мм
Максимальна глибина пропилу - 48 мм
Розміри робочого столу (ДхШ) - 600х322 мм
Діаметр витяжного патрубка - 38 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 840х400х445 мм
Вага - 31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кут нахилу пили | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 1550 об/хв |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Тип верстата | Лобзиковий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 400 мм |