






32 837 ₴
Тарельчато-ленточный шлифовальный станок JSG-96.
Данная модель станка относится к разряду профессионального оборудования, но также может использоваться и в домашних условиях. Возможности станка позволяют выполнять широкий спектр задач. Его можно применять для снятия старого лакокрасочного покрытия с деревянных поверхностей, позволяет скруглять грани, шлифовать древесину, обрабатывать кромки, и даже затачивать инструмент.
Корпус виконаний з литого алюмінію, він забезпечує надійність і довговічність верстата за рахунок стійкості до навантажень і корозії. Робочий стіл виконаний з чавунного литва. Кут нахилу стола регулюється в діапазоні 0-45 градусів. Стрічково-шліфувальний вузол також регулюється по нахилу в діапазоні 0-90 градусів.
Для проведення складних робіт на робочому столі розташований кутовий упор, він має градуйовану шкалу для регулювання і переміщує по пазу Т-подібної форми.
Для удобства использования данный станок возможно укомплектовать тумбой-подставкой с отсеком для хранения принадлежностей и встроенными колесами для перемещения станка (в комплект не входит).
Комплектация:
Технические характеристики:
Модель - JSG-96
Артикул (230 В) - 708595M
Потребляемая (выходная) мощность - 1,0 (0,6) кВт
Диаметр вытяжного штуцера - 100 мм
Габаритные размеры (ДхШхВ) - 390 х 760 х 700 мм
Вес - 45 кг
Тарельчато-шліфувальний вузол
Частота обертання шліфувального круга - 1400 об/хв
Діаметр шліфувального круга - 230 мм
Розміри робочого столу (ДхШ) - 300 х 250 мм
Кут нахилу робочого столу - 0-45°
Стрічково-шліфувальний вузол
Швидкість руху шліфувальної стрічки - 10 м/с
Розміри шліфувальної стрічки (ШхД) - 150 х 1220 мм
Кут нахилу шліфувального вузла - 0-90°
Розміри робочого столу (ДхШ) - 328 х 140 мм
Кут нахилу робочого столу - 0-45°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Ширина шліфування | 150 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |