






81 966 ₴
Тарельчато-стрічковий шліфувальний верстат (400 В) Powermatic 31A.
Дана модель верстата відноситься до класу професійного устаткування і використовується не тільки на виробництві, але й у важкій промисловості. Верстат орієнтований на тривалі роботи в будь-яких умовах, він довговічний і безвідмовний у своїй роботі.
Тумба-підставка виконана з високоміцного матеріалу, розміщується напольно, завдяки чому забезпечується стійкість до вібрацій під час виконання робіт. Робочий стіл, виконаний з чавуну і стійкий до навантажень, не деформується в процесі експлуатації. Для більш ретельної обробки виробу стіл має систему нахилу. Корпус шліфувальної тарілки також виконаний з чавуну.
Для проведення складних робіт на робочому столі встановлені кутовий і паралельний упори, який має градуйовану шкалу для регулювання і переміщається по пазу Т-подібної форми.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - 31A
Артикул (400 В) 2685033-UA
Споживана (вихідна) потужність - 2.0 (1,5) кВт
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 610 х 800 х 1380 мм
Вага - 115 кг
Тарельчато-шліфувальний вузол:
Частота обертання шліфувального круга - 2400 об/хв
Діаметр шліфувального круга - 300 мм
Розміри робочого столу (ДхШ) - 230 х 430 мм
Кут нахилу робочого столу - -15/+45°
Стрічково-шліфувальний вузол:
Швидкість руху шліфувальної стрічки - 12 м/с
Розміри шліфувальної стрічки (ШхД) - 150 х 1220 мм
Кут нахилу шліфувального вузла - 0-90°
Розміри робочого столу (ДхШ) - 190 х 340 мм
Кут нахилу робочого столу - 0-45°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2400 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 300 мм |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Ширина шліфування | 150 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 115 кг |
| Висота | 1310 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |