





58 952 ₴
Осцилляционный шпиндельний шліфувальний верстат JOSS-S.
Дана модель верстата відноситься до розряду професійного обладнання, але підійде і для домашньої майстерні. Відрізняється своєю компактністю і простотою у використанні. Призначений для шліфування криволінійних кромок, а також шліфування по радіусу. Унікальність цієї моделі полягає в тому, що робоча частина здійснює не тільки обертання навколо своєї осі, але й зворотно-поступальні рухи. Це збільшує ефективність обробки деревини різних порід.
Верстат має підлогову конструкцію, має невеликі габарити і займає мало місця, його можна встановити в будь-якому приміщенні. Стійкість всієї конструкції забезпечується гумовим, якими укомплектований верстат. Робочий стіл виготовлений із чавунного лиття і володіє великою стійкістю до навантажень. Стіл регулюється по нахилу і зручно фіксується в будь-якому положенні в діапазоні 0-45 градусів.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JOSS-S
Артикул (230 В) - 723950M
Споживана (вихідна) потужність - 1,2 (0,75) кВт
Частота обертання шпинделя - 1400 об/хв
Частота коливань шпинделя - 60 хв
Амплітуда коливань шпинделя - 38 мм
Діаметр шліфувальної гільзи - 6-100 мм
Максимальна висота шліфувальної гільзи - 230 мм
Максимальна висота заготовки - 160 мм
Кут нахилу столу - -15/+45°
Розміри робочого столу (ДхШ) - 623х623 мм
Діаметр отвору столу - 150 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 623х623х995 мм
Вага - 98 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 98 кг |
| Висота | 995 мм |
| Довжина | 623 мм |
| Ширина | 623 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |