


45 530 ₴
Верстат для шліфування кантів (230 В) EHVS-80.
Дана модель відноситься до класу професійного обладнання та дозволяє вирішувати широкий спектр завдань. Він здатний виконувати як криволінійну шліфування, так і шліфування по плоскій стороні, для обробки кантів, фаски і т. д.
Верстат має підлогову конструкцію, має невеликі габарити і займає мало місця, його можна встановити в будь-якому приміщенні. Стійкість всієї конструкції забезпечується гумовим, якими укомплектований верстат. Робочий стіл виготовлений із чавунного лиття і володіє великою стійкістю до навантажень. Стіл регулюється по висоті і дозволяє виконувати роботи різного типу. Для більш точної і безпечної роботи на робочу поверхню можна встановити упор - кутовий і паралельний, для цього є Т-подібний паз. Для шліфування криволінійних кромок біля верстата є виносний стіл.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - EHVS-80
Артикул (230 В) - 708449M
Споживана (вихідна) потужність - 2,0 (1,1) кВт
Швидкість руху шліфувальної стрічки - 16 м/с
Розміри шліфувальної стрічки (ШхД) - 150 х 2260 мм
Максимальна висота шліфування - 125 мм
Розміри основного робочого столу (ДхШ) - 810 х 180 мм
Розміри виносного робочого столу (ДхШ) - 250 х 300 мм
Розміри шліфувального упору (ДхВ) - 610 х 110 мм
Кут нахилу стрічки - 0-90°
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1300 х 670 х 1120 мм
Вага - 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 1120 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |