







83 699 ₴
Барабанний шліфувальний верстат JET JWDS-1836-M.
Застосовується для роботи з листовими заготовками або дошками. Використовується в будівництві, але частіше його у виробництві, яке спеціалізується на реставрації і виготовлення меблевої продукції.
Корпус верстата виконаний з чавунного лиття, це забезпечує стійке положення і мінімальний рівень вібрації при виконанні робіт. Корпус витримує будь-які навантаження і гарантує захист усіх вузлів від пилу, бруду, стружки і від ударів.
Барабан верстата виконаний з алюмінію. Його висоту можна контролювати за допомогою спеціального маховика. Опційно можна встановити щітки для брашірованіе деревини. В залежності від типу такого валика і режиму обробки досягається ефект штучного старіння з різким виразним проявом структури волокон дерева, просте шліфування з видаленням «ворсу», або проміжний результат з неглибоким проявом текстури.
Також передбачено регулювання швидкості подачі заготовки. Якщо товщина заготовки не дозволить виконати проводку заготовки по заданій швидкості, то система автоматично знизить, щоб захистити від перевантаження, і потім, як тільки умови для роботи будуть відповідні, вона поверне швидкість в межі заданих параметрів. Висота положення барабана також налаштовується за допомогою спеціального маховика.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JWDS-1836-M
Артикул (230 В) - 723530KM
Споживана (вихідна) потужність - 2,3 (1,3) кВт
Частота обертання барабана - 1400 об/хв
Шліфувальний барабан - Ø127х457 мм
Щітковий вал (опція) - Ø130х460 мм
Ширина шліфувальної стрічки - 75 мм
Швидкість подачі - 0-3 м/хв
Ширина області шліфування (у два проходу) - 457 (914) мм
Товщина заготовки - 0,8-75 мм
Мінімальна довжина заготовки - 60 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 508х500х1007 мм
Вага - 75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 75 кг |
| Висота | 1007 мм |
| Довжина | 508 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |