






82 950 ₴
Барабанний шліфувальний верстат з осциляцією JET 22-44 OSC.
Дана модель верстата відноситься до класу професійних. Застосовується для калібрування і шліфування різноманітних виробів з деревини та навіть з металу. Такий верстат дозволяє домогтися якісної обробки заготовки і підготувати її до подальшого розкриття.
Верстат укомплектований однофазним двигуном і володіє достатнім запасом потужності. Це верстата дозволяє легко впоратися з роботами в будь-якому діапазоні навантажень. Двигун досить витривалий, його конструкція і додаткова система охолодження забезпечить можливість виконувати роботу під навантаженням тривалий час.
Корпус верстата виконаний з чавунного лиття, це забезпечує жорсткість всієї конструкції і дозволяє захистити основні і другорядні вузли від механічних пошкоджень та інших негативних факторів. Робочий вузол верстата складається з алюмінієвого барабана і забезпечує якісну обробку заготовки. Сам барабан стійкий до навантажень, він не деформується в процесі експлуатації. За рахунок того, що барабан по мимо обертальних рухів виконує ще і коливальні, забезпечується збільшення точності і якості обробки, а також знижується знос шліфувальної стрічки.
Верстат має регулювання швидкості подачі заготовки, що дозволяє добитися максимально високої точності в роботі. Висота барабана також налаштовується за допомогою спеціального маховика.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - 22-44 OSC
Артикул (230 В) - 659006KM
Споживана (вихідна) потужність - 2,3 (1,3) кВт
Частота обертання барабана - 1400 об/хв
Частота коливань барабана - 70 хід/хв
Амплітуда коливань барабана - 19 мм
Шліфувальний барабан - ø127х560 мм
Ширина шліфувальної стрічки - 75 мм
Швидкість подачі - 0-3 м/хв
Ширина області шліфування (у два проходу) - 550 (1100) мм
Товщина заготовки - 0,8-100 мм
Мінімальна довжина заготовки - 60 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1120х680х1300 мм
Вага - 166 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 166 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |