
139 976 ₴
Барабанний шліфувальний верстат JET Powermatic PM2244.
Дана модель верстата відноситься до класу професійних. В основному використовується в столярних майстернях, а також на виробничих об'єктах.
Корпус верстата виконаний з чавунного лиття, це забезпечує жорсткість всієї конструкції і дозволяє захистити основні і другорядні вузли від механічних пошкоджень та інших негативних факторів. для зручності переміщення верстат укомплектований коліщатками. Робочий вузол верстата складається з алюмінієвого барабана і забезпечує якісну обробку заготовки. Сам барабан стійкий до навантажень, він не деформується в процесі експлуатації.
Робоче місце виконано у вигляді консолі, це дозволяє виконувати роботи з більшими заготовками, чия ширина може перевищувати ширину шліфувального барабана. Верстат має регулювання швидкості подачі заготовки, що дозволяє добитися максимально високої точності в роботі. Висота барабана також налаштовується за допомогою спеціального маховика. А для роботи з великими заготовками робочий стіл можна збільшити з допомогою спеціальних подовжувачів.
Унікальністю даного верстата Powermatic PM2244 є система контролю подачіeed Logic. Вона забезпечує захист двигуна від перевантаження і страхує верстат від некоректної установки швидкості подачі з боку оператора або ж при потовщенні самої заготовки. Система знижує або підвищує швидкість в залежності від навантаження. Всі параметри відображаються на вбудованому РК-дисплеї. Він показує швидкість подачі, висоту шліфувального вузла і рівень навантаження. Це дозволяє своєчасно вносити зміни в процесі обробки і домогтися максимальної ефективності.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - PM2244
Артикул (230 В) (з підставкою) - 1792244-UA
Споживана (вихідна) потужність - 2,3 (1,3) кВт
Частота обертання барабана - 1400 об/хв
Шліфувальний барабан - ∅127х560 мм
Ширина шліфувальної стрічки - 75 мм
Швидкість подачі - 0-3 м/хв
Розмір транспортерної стрічки (ШхД) - 553х913 мм
Ширина області шліфування (у два проходу) - 560 (1120) мм
Товщина заготовки - 0,8-100 мм
Мінімальна довжина заготовки - 60 мм
Діаметр витяжного патрубка - 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1073х957х1257 мм
Вага - 149 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 149 кг |
| Висота | 1257 мм |
| Довжина | 1073 мм |
| Ширина | 957 мм |
| Додаткові параметри | |
| Товщина заготовки | 100 мм |
| Ширина заготовки | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |