





192 948 ₴
Двухбарабанный шліфувально-калибровальный верстат DDS-225.
Дана модель верстата відноситься до класу професійних. Витримує будь-які навантаження і незамінний для точної обробки поверхні деревини та інших матеріалів. Укомплектований потужним трифазним двигуном, який забезпечує високу продуктивність верстата і можливість інтенсивної експлуатації.
Унікальна конструкція з двома валами дозволяє використовувати абразиви з різною зернистістю і дозволяє виконувати дві операції: за один прохід проводити грубу і фінішну шліфування. Для досягнення найкращого результату передбачена точне регулювання положення вихідного валу щодо приймального, висоту якого підбирають залежно від зернистості абразиву. Як опція верстат передбачає можливість встановлення щіткових валів, така конструкція робить можливим виконувати брашірованіе заготовок, що істотно розширює робочі можливості майстра.
Для більшої ефективності на верстаті є регулювання швидкості подачі заготовки, в залежності від виконуваної задачі. Верстат має два швидкісних режими . У першому режимі швидкість складає 2 м/хв, у другому – 3 м/хв. Посилена конструкція подаючого механізму дозволяє безперешкодно виконувати роботу з масивними заготовками.
Для більш точної настройки верстата встановлено РК-дисплей. Він показує швидкість подачі, висоту шліфувального вузла і рівень навантаження. Це дозволяє своєчасно вносити зміни в процесі обробки і домогтися максимальної ефективності.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - DDS-225
Артикул (400 В) - 1791290T
Споживана (вихідна) потужність - 5,7 (3,8) кВт
Частота обертання барабанів/ щіткових валів (опція) - 1400 об/хв
Щіткові вали (опція) - Ø157х635 мм і Ø163х635 мм
Шліфувальні барабани - Два по Ø152х640 мм
Ширина шліфувальної стрічки - 75 або 100 мм
Швидкість подачі - 2 та 3 м/хв
Ширина області шліфування - 635 мм
Товщина заготовки - 0,8-133 мм
Мінімальна довжина заготовки - 230 мм
Максимальна глибина знімання за один прохід для твердих і м'яких порід деревини - 1,5 і 2,5 мм
Допустима неточність обробки по ширині барабана - 0,2 мм
Діаметр витяжних штуцерів - 2х100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 1090х1120х1090 мм
Вага - 332 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Споживана потужність | 5.7 кВт |
| Ширина шліфування | 630 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 332 кг |
| Висота | 1090 мм |
| Довжина | 1090 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Додаткові параметри | |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Шліфувальний по дереву |