







25 424 ₴
Токарний верстат по дереву JET JWL-1015VS.
Дана модель верстата відноситься до класу професійного обладнання. Верстат дозволять виконувати серійні виробничі роботи, а також відмінно підходить для навчання молодих майстрів. Основними перевагами верстата є його компактність і простота у використанні, не вимагає серйозного догляду і обслуговування. Верстат є вдосконаленою версією JML-1014. Були поліпшені головні вузли верстата: станина, передня і задня бабки виконані більш масивними і жорсткими, на шпиндель встановлені посилені підшипники, краще опрацьовані дизайн і ергономіка.
Конструкція верстата виконана повністю з литих чавунних деталей, що забезпечує достатню жорсткість верстата і масивність для комфортної роботи без вібрацій.
Верстат обладнаний асинхронним двигуном, який працює з постійною частотою обертання (1400 про/хв) і пристосований до безперервним робіт під навантаженнями з незначними перервами на відпочинок. Для виконання якісної та оперативної роботи на верстаті передбачений 3-х швидкісний режим обробки заготовок. Швидкість обертання регулюється шляхом переміщення ременя в необхідне положення. Є важіль швидкого натягу/ослаблення ременя. Для особливої точності на верстаті встановлена електронна настройка швидкості обертання. Така система дозволяє в дуже широкому діапазоні контролювати швидкість роботи верстата для досягнення максимального результату.
Комплектація:
Технические характеристики:
Модель - JWL-1015VS
Артикул (230 В) - 719110M
Потребляемая (выходная) мощность - 0,6 (0,46) кВт
Частота вращения шпинделя на холостом ходу - 200-1050, 300-1750 и 600-3600 об/мин
Диаметр вращения над станиной - 250 мм
Диаметр вращения над опорой - 185 мм
Расстояние меду центрами - 370 мм
Удлинение станины - 533 мм (опция)
Конус шпинделя - МК-2
Резьба шпинделя - М33 х 3,5
Конус задней бабки - МК-2
Ход пиноли задней баки - 50 мм
Число позиций делительного приспособления - 24
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 890 х 300 х 370 мм
Вага - 33 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Відстань між центрами | 370 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 250 мм |
| Конус задньої бабки | МК-2 |
| Конус шпинделя верстата | МК-2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 3600 об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Додаткові параметри | |
| ЧПУ | Ні |