



39 950 ₴
Токарний верстат по дереву JET JWL-1221VS.
Дана модель верстата підходить для професійного використання. Це поліпшена версія верстата JET JWL-1220. Модифікації зазнали основні вузли верстата - значно збільшена жорсткість: станина при схожій довжині стала ширше, а загальна маса зросла на 10 кг; використані потужні підшипники шпинделя.
В основі верстата лежить надійний однофазний двигун з мідною обмоткою. Мотор показує чудову роботу у всіх діапазонах навантаження, він не перегріється навіть при тривалому інтенсивному використанні верстата. Для виконання якісної та оперативної роботи на верстаті передбачений 3-х швидкісний режим обробки заготовок. Швидкість обертання регулюється шляхом переміщення ременя в необхідне положення. Є важіль швидкого натягу/ослаблення ременя. Для особливої точності на верстаті встановлена електронна настройка швидкості обертання. Така система дозволяє в дуже широкому діапазоні контролювати швидкість роботи верстата для досягнення максимального результату.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Модель - JWL-1221VS
Артикул (230 В) - 719200M
Споживана (вихідна) потужність - 0,94 (0,73) кВт
Частота обертання шпинделя на холостому ходу - 60-900, 110-1800 і 220-3600 об/хв
Діаметр обертання над станиною - 318 мм
Діаметр обертання над опорою - 240 мм
Відстань між центрами - 520 мм
Подовження станини - 560 мм (опція)
Конус шпинделя - МК-2
Різьба шпинделя - М33 х 3,5
Конус задньої бабки - МК-2
Хід пінолі задньої баки - 57 мм
Число позицій делительного пристосування - 24
Габаритні розміри (ДхШхВ) - 853 x 280 x 450 мм
Вага - 55 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Відстань між центрами | 520 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 318 мм |
| Конус задньої бабки | МК-2 |
| Конус шпинделя верстата | МК-2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 3600 об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Споживана потужність | 0.94 кВт |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 853 мм |
| Ширина | 280 мм |