
668 800 ₴
Шиномонтажний верстат Hunter TCX70 з центральним зажимом. Все керування здійснюється за допомогою джойстиків і педалей. Немає ризику пошкодження диска. Роликова система віджиму бортів дозволить працювати з колесами різної складності. Монтаж /демонтаж шини проводиться без використання монтування. Дозволяє виконувати шиномонтаж всіх типів коліс легкових автомобілів і позашляховиків.
Управління верстатом Hunter TCX70 здійснюється за допомогою 3-х джойстиків і 3-х педалей. Панель з джойстиками інтуїтивно зрозуміла. Центральний затиск вбереже від ризику пошкодження диска. Верстат вже оснащений допоміжної пневматичною системою важелів ("третьою рукою"), яка істотно спростить монтаж і демонтаж жорстких і низькопрофільних шин. Роликова система віджиму бортів, керована всього одним важелем, акуратно і швидко відокремить шину від диска, не пошкодивши датчик тиску. При необхідності верхній ролик можна відвести убік, звільняючи додаткове місце для коліс із зворотним струмком на диску. Колісний ліфт зручний в управлінні і легко
Характеристики
| Захоплення диска по внутрішньому ободу: | 12"-30" |
| Максимальний діаметр колеса: | 45" (1143мм) |
| Максимальна ширина колеса: | 15"(381 мм) |
| Вимоги до живлення: | 208-230В, 16А, 50-60Гц |
| Вимоги до п/магістралі: | 8-12бар, (115-175psi) |
| Монтаж/Демонтаж: | Головка без монтування |
| Метод затиску: | Центральний затискач |
| Метод віджимання бортів: | Верхній/нижній ролики |
| Розміри: | 1415х2135х1425 мм |
| Глибина верстата: | З колісним ліфтом: 1675мм; Без колісного ліфта: 1400мм |
| Вага: | 479 кг |
| Частота обертання двигуна: | 7/17 об/хв ПЧС 7 об/хв ПрЧС |
| Крутний момент: | 880 Нм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Країна виробник | США |
| Клас верстата | Напівавтомат |