

114 400 ₴
Підйомник автомобільний 2-х стійковий 4т 380В TLT-240SC-380 LAUNCH
Підйомник світового класу з верхньої синхронізацією вантажопідйомністю 4 тонни, висотою підйому 1880мм. 2-х стійковий електрогідравлічний, симетричний витяг з верхньої рампою для СТО з необмеженою висотою стель (верхня синхронізація). Механічне розблокування механізму безпеки. Живлення 380В, потужність 2,2 кВт.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Launch |
| Країна виробник | Італія |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Виліт задніх лап | 1400 мм |
| Виліт передніх лап | 1100 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга живлення | 380 В |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Час підйому | 50 сек |