
20 881 ₴
Підйомник для мотоцикла 220-780мм 360кг TORIN TRE64007
Мотоциклетний підйомник TORIN TRE64007 вантажопідйомністю 360 кг, здатний підняти Вашого «залізного коня» на 780 мм Володіє малими габаритами завдяки чому може використовуватися навіть в особистому гаражі. Підйомник виконаний в стилі підставки, завдяки чому при підйомі Ви отримуєте доступ до всіх раніше недоступних місць. Придбавши такий підйомник Ви назавжди забуде про болі в спині після ремонту улюбленої техніки
Характеристика
| Вантажопідйомність: | 360кг |
| Довжина: | 1500мм |
| Ширина: | 675мм |
| Висота: | 256мм |
| Висота підйому: | 780мм |
| Кліренс: | 220мм |
| Вага нетто: | 97,5 кг |
| Вага брутто: | 123,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |