






664 ₴
Набір фрез калювальні, 12 шт. INTERTOOL HT-0077
| Твердість за шкалою Роквелла | 89 HRC |
|---|---|
| Кількість в наборі | 12 од. |
| Діаметр фрези | 15,5-33 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Комплектація | фрези, дерев'яний кейс, шестигранний ключ для заміни підшипників |
| Вага | 0,650 кг |
| Обсяг | 0,001440 куб. м |
Фрези являють собою інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фрези призначені для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання шпоночного паза і ін. Фрезерування – це процес механічної обробки матеріалу фрезою, що обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі. У наборі HT-0077 представлені 12 калювальні фрез. Клеючі фрези, призначені для створення різних профілів по крайці дерев'яної заготовки.
Наявність підшипника на кожній фрезі дозволяє обробляти профіль заготовки без застосування додаткового обладнання та упору фрезерного верстата на опорну напрямну. Завдяки калевочным фрез, які в результаті надають багату і складну форму, виготовляють фігурні ніжки столів і стільців, шаф та інших меблів та декоративних виробів. Твердість наших фрез за шкалою Роквелла оцінюється в 89 HRC. Це забезпечує високу міцність інструменту і збільшує термін служби. Всі фрези укомплектовані спеціальний дерев'яний кейс, який зручний як для зберігання, так і для транспортування.
Торгова марка INTERTOOL представляє свої товари на українському ринку інструменту і витратних матеріалів з 1999 року. Протягом усього цього часу компанія удосконалювала технології виробництва. Завдяки цьому марка INTERTOOL отримала заслужене визнання споживачів на території країн колишнього СНД і ближнього зарубіжжя.
Беспрекословное соблюдение стандартов, контроль качества сборки и применение лучших материалов обеспечивают высокие эксплуатационные характеристики и максимальную функциональность инструмента. Эти факторы, а также демократичная ценовая политика делают бренд одним из самых привлекательных и узнаваемых на рынке.
Бренд INTERTOOL широко известен практически каждому, чья жизнь в той или иной мере связана со строительством, ремонтом и благоустройством.
На поточний момент асортимент INTERTOOL налічує більше 4000 найменувань. Наш магазин можемо запропонувати найрізноманітніші моделі електричного, пневматичного і бензинового інструменту. Великий вибір ручних інструментів і витратного матеріалу вражає уяву і з легкістю задовольнить запити майстрів будь-якого рівня та напряму діяльності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |