




1 799 ₴
Візок ручна складна до 80 кг, 450*485*1090, колеса 170 мм, (алюмінієва) INTERTOOL LT-9010
| Тип | ручний візок |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Вантажопідйомність | до 80 кг |
| Виліт майданчики | 28 см |
| Діаметр колеса | 170 мм |
| Габаритні розміри | в робочому стані 80 х 49 х 6 см в складеному вигляді 45 х 48,5 х 109 см |
| Вага | 5,000 кг |
| Обсяг | 0,024000 куб. м |
Використання ручного візка значно скорочує витрати часу і сил на переміщення вантажів. Підходить для перевезення в закритих складах, торгових точках і в домашньому господарстві.
Особливості
Основними перевагами цієї ручного візка є її легка вага (5 кг) і швидкий перехід у робочий стан. У складеному вигляді вона дуже компактна (80 х 49 х 6 см), легко поміщається в багажник автомобіля. Підготовка до роботи здійснюється у дві дії:
-розкласти ручку
-опустити платформу.
Візок виготовлена з алюмінієвого сплаву, служить надійно і довговічно. Висувна ручка, зручна по висоті (109 см), фіксується замком, як в складеному, так і в розкладеному вигляді. Відкидна алюмінієва платформа з габаритами 49 х 28 см дозволяє швидко підхоплювати вантаж. Надійна, не гнеться і не деформується, завдяки ребрам жорсткості, рифленої поверхні і загнутому опорного краю.
Візок не вимагає особливих умінь і великих витрат сили. Трохи відхиливши рукоятку на себе, Ви з легкістю перевезете вантаж загальною вагою до 80 кг. М'яка ручка надійно сидить в руці навіть у дощову погоду, зменшує навантаження на кисть і дозволяє довше працювати без відчуття втоми.
Прогумовані колеса великого діаметру (170 мм) володіють м'яким ходом. Ручний візок дуже чуйна в управлінні, завдяки легкій вазі, невеликим габаритам, і ручці на зручній висоті.
Перевозити вантажі в кілька разів швидше з цієї надійної візком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |