Відгуки про компанію Магазин "АВТОІНСТРУМЕНТ"
- Олексій К.
- Віталій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
хороший продавец, быстро прислали товар по хорошей цене
Тихонков О.Цены ниже чем у конкурентов ,выбор и качество товара на высшем уровне . Все вопросы решаются очень быстро и оперативно . Рекомендую
Юрий М.- андрей б.
- Алексей К.
- Николай
Уточнюйте скількома посилками їде товар...бо вас не попередят, що це з двох складів та прийдеться оплатити дві і більше посилок.
Віталій К.- Петро Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua

доволен товаром и обслуживанием